Repasované brusky pomohou s úsporou rozjet celou dílnu

bruska

Sehnat pro svou dílnu kvalitní brusku za rozumné peníze? S námi to není problém. Jsme profesionálové v repasování použitých obráběcích strojů, jako je hrotová bruska, bezhrotá bruska, rovinná bruska vodorovná i svislá, kotoučová bruska i nástrojová bruska.

Všechny odkoupené brusky na kov rozebíráme na součástky, takže po jejich znovusložení a uvedení brusky do provozu dostanete vyčištěný a plně funkční stroj. A to vše za mnohem sympatičtější cenu, než kdybyste museli kupovat brusku novou.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte si vybranou brusku ještě před její koupí. Najdete nás v Blešně u Hradce Králové, brusky ale dodáváme zájemcům po celé České republice i na Slovensko. Nejsme žádní překupnící. Je pro nás samozřejmostí osobní přístup a individuální vyřízení každé žádosti zákazníků. Rozvíjení těchto hodnot nám přineslo nejvíce zákazníků v dlouhodobé spolupráci.

V sortimentu bazaru brusek se nachází tyto typy brusek:

bruska

  • hrotová bruska
  • bezhrotá bruska
  • rovinná bruska (- vodorovná, - svislá)
  • bruska na díry
  • nástrojová bruska (např. bruska na vrtáky, bruska na nože)
  • kotoučová bruska (např. dvoukotoučová bruska)

    Chci poradit s výběrem vhodné brusky


Níže naleznete brusky pro všechny druhy použití. Od nejjednodušší dvoukotoučové brusky, po brusky na broušení vnějších a vnitřních válcových a kuželových ploch, brusky na broušení rovinných ploch a brusky na ostření nástrojů, jako jsou například brusky pro broušení vrtáků, brusky na díry, atd. Pokud se například vámi hledaná bruska dvoukotoučová, bruska na soustružnické nože nebo jiná nenachází na našich webových stránkách, obraťte se na nás. Najdeme a nabídneme vám hledaný stroj v nejbližším možném termínu!

‌Brusky aktuálně k prodeji:

Bazar brusek aneb brusky u nových majitelů

Za dobu naší působnosti už nám prošlo rukama víc než 1000 stojů. Mezi nimi i tyto brusky na kulato, nástrojové brusky apod.