Výroba, repase a prodej pekařských strojů.
                     Výkup, opravy a prodej obráběcích a tvářecích strojů.
                     Zámečnictví a kovovýroba
CZ EN

Soustruhy na kov si můžete u nás odzkoušet a nechat seřídit na míru

hrotový soustruh


Každý den pro vás připravujeme další soustruh na kov, abyste mohli vybavit svou dílnu kvalitně a za dobrou cenu. Repasované soustruhy u nás můžete nejen zakoupit, ale také nabídnout k prodeji vaše stávající. V neposlední řadě se postaráme také o opravy u nás zakoupených soustruhů.

Na nabídku soustruhů

 

Zkušenosti, tradice, pečlivost

Najdete nás v Blešnu u Hradce Králové. Dbáme na to, aby od nás soustruhy odjížděli nejen funkční, ale i řádně očištěné. Dnes máme na kontě již více než 1 000 opravených strojů. Naší pečlivosti vděčíme také za spolupráce, které přesahují hranice České republiky.

Proč si pořídit repasovaný soustruh od nás

 • opravili jsme již více než 1 000 strojů a zařízení
 • repasované soustruhy dodáváme očištěné
 • vybraný soustruh vám upravíme na míru
 • soustruhy od nás jsou plně funkční a podstatně levnější než nové
 • soustruh si můžeme u nás před koupí vyzkoušet
 • poskytujeme servis k soustruhům zakoupeným u nás
 • tradice firmy sahá do roku 1995
 • přijatelné ceny a osobní přístup

Nezávazně poptat soustruh

‌Aktuální nabídka soustruhů

Pokud jste mezi soustruhy vámi hledaný nenašli, i přesto nám napište. Je docela možné, že se u nás nachází a bude k dispozici ihned po opravě.

Možná už jste se tolikrát slyšeli říct: "Prodám soustruh a pořídím si kvalitnější, který mi nebude přidělávat jen starosti." Bojíte se však, zda se vám podaří najít lepší náhradu? Nemusíte se obávat. S výběrem vhodnějšího stroje pro vaše podmínky vám ochotně pomůžeme. A navíc váš starý soustruh od vás můžeme odkoupit! Podívejte se jakých soustruhů prodej nabízíme.

Na výběr obvykle máme hrotový soustruh (univerzální hrotový soustruh), revolverový soustruh, CNC soustruh, automatický soustruh, poloautomatický soustruh. Pokud vámi hledaný soustruh bazar neobsahuje, napište nám! Nabídka se stále obměňuje. Třeba pro vás máme soustruh, který právě potřebujete.