OBRÁŽEČKY A HOBLOVKY ZASTANOU VE VAŠEM PROVOZU ZNAČNÝ KUS PRÁCE

V kategorii obráběcích a tvářecích strojů má své místo také hoblovka a obrážečka. Z tohoto sortimentu můžete pořídit např. svislou obrážečku. Práce s touto obrážečkou je velmi snadná. Svislá obrážečka se vyznačuje přesným obráběním s kvalitní výslednou prací.

Nabízíme vám také možnost opravy obrážeček hoblovek a zabýváme se také jejich vykupováním.

‌Tak neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám vyhovíme a případně poradíme s výběrem vhodného stroje pro vaše potřeby!

Řekli o nás:

Repasovaná obrážečka pro našeho zákazníka.


Se společností Repoz s.r.o. jsme se poprvé setkali v roce 2006 při koupi repasované svislé odrážečky ST 350. Stroj 8 let fungoval bezvadně. V roce 2014 se porouchal, obrátili jsme se proto opět na firmu Repoz. V té době se tam dokončovala střední oprava téhož stroje a tak nám byla nabídnuta, k naší spokojenosti, výměna opraveného stroje za ten náš porouchaný.

Od té doby s firmou Repoz s.r.o. spolupracujeme pravidelně a častěji. Zabezpečují pro nás servis i ostatních obráběcích strojů, konzultujeme s nimi možnosti rozšiřování a obměny strojního parku a výkup našich již nepotřebných strojů.

Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména odbornost a ochotu pracovníků firmy. V současné době máme objednán další stroj – frézka FA4AU.

- Romana Kosová – ředitelka společnosti Šmahel – strojírenská výroba s.r.o.
Školní náměstí 3
533 51, Pardubice – Rosice nad Labem