Stroje pro třískové obrábění, na které se můžete spolehnout

Hledáte obráběcí a tvářecí stroje pro rozšíření výrobního provozu? V této kategorii sortimentu - obráběcí stroje na kov bazar, naleznete obráběcí a tvářecí stroje, ke kterým vám rovněž nabízíme dílčí, střední a generální opravy. Pomůžeme vám s výběrem ideálního stroje pro vaši výrobu.

Mimo prodej obráběcích strojů a oprav se zabýváme také výkupem obráběcích strojů. Všechny použité obráběcí stroje na prodej a rovněž i tvářecí stroje jsou očištěny a připraveny pro vaše odzkoušení

Nabízíme vám tyto služby:

  • prodej použitých obráběcích strojů (použité obráběcí stroje prodej)
  • výkup obráběcích strojů
  • dílčí, střední a generální opravy obráběcích strojů
  • tvářecí stroje
  • dodáváme po celé ČR i na Slovensko


Nevíte si rady, který tvářecí či obráběcí stroj zvolit? Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem vhodného stroje pomůžeme! 

‌Vyberte si z naší nabídky obráběcích strojů

Neobsahuje náš bazar obráběcích strojů to, co potřebujete? To však neznamená, že vám hledaný stroj nemůžeme nabídnout! V naší provozovně máme naskladněno velké množství obráběcích strojů a jejich nabídka se stále obměňuje.

Dejte nám vědět pomocí kontaktního formuláře, o jaký stroj máte zájem. Ozveme se vám s aktuální nabídkou.

Řekli o nás:

Od firmy Repoz s.r.o. jsem zakoupil dva stroje a to včetně jejich instalace a oživení. Vše za poměrně výhodných podmínek, cenových i dodacích. Jednalo se o horizontální vyvrtávačku WHN11 a CNC frézku FC63V. I nadále s panem Štajnerem spolupracuji, především při dodávkách držáků nástrojů a nástrojů.

- Martin Macek - majitel
Vysokov 47
547 01